قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اسلایدر » دیدار نمایندگان انجمن اسلامی بازارچه میدان امام حسین(ع) ،وکسبه با شهردارمنطقه۱۳

جمعی  از کسبه ، وانجمن اسلامی بازارچه میدان امام حسین (ع) با شهردارمنطقه۱۳ مهندس شکری دیدار نمودند

پایگاه خبری محله من : دراین دیدار آقای مهندس شکری شهرداری منطقه۱۳ ضمن آشنایی کاملا با اصناف ، کسبه را اهل فرهنگ واهل خمس وشریعت قلمداد نمودند وبیان نمودند اصناف ،کسبه وشهروندان نقش عمقده وچشمگیری در احیاء محلات دارند.

ایشان توجه به گفتمان صادقانه  واهمیت نقش شورایاریها وکسبه وسمنها در محلات را مورد تاکیدقرارداده وبیان داشتند هرشهروندساکن در محله بهتر از هرفردی با مشکلات موجود در محله خود آشناست . با سوار بر خودرو وحتی موتور وتردد در خیابانهای محله نمی توان مشکلات یک محله را درک نمود وصرفا می بایست با پای پیاده در کنار مردم مشکلات را درک وبه آن رسیدگی نمود واین مهم هیچگاه میسر وبه سرانجم نخواهد رسید الا با  افزایش حس تعلق محلی وهمدلی ومشارکت ساکنین  محله وکسبه  ونهاد های مردمی آن . ما معتقدیم که محله را باید محلی ها اداره نمایند وشهروندان مطالبه گری نمایندوحسن نیت خودرا نیز نشان بدهند.کار خوب واثر گزار ماندگار را همه می فهمند ومی پسندند.

اصناف وشهروندان برای حل مشکلات محله طرح وبرنامه به مدیریت شهری ارائه نمایند .یکی از اهداف مدیریت شهری با حضور بنده در شهرداری منطقه۱۳ می بایست ایجاد حداقل امکانات لازم برای راحتی ورضایت خانواده های ساکن در آن با کمک خودشان باشد ، در واقع می بایست  همواره خدمات ماندگاری از خود به جا گزاریم.

مهندس شکری در خصوص ایجاد کارهای خلاقانه ومشارکتی عنوان نمودند که آماده همکاری ومشارکت  وکمک به محلات باتوجه به پتانسیل های  موجود در منطقه فضای تفریحی وفرهنگی آموزشی  موجود درآن درخصوص کمک به ازبین بردن اعتیاد،مهیا نمودن آموزش وپرورش مناسب،پرورش استعدادها وبه ویژه کمک به اقشار آسیب پذیر وبی بضاعت بی سرپرست وبدسرپرست وایجاداشتغال برای اقشار ضعیف ودر نتیجه ایجاد نشاط وشادابی برای مردم هستیم.

شهردارمنطقه ۱۳ در پایان این دیدار بیان داشت که ما به دنبال اتفاقات خوب وافزایش مهربانی در محله هستیم اهل مشورت وتعامل ومشارکت می باشیم ودست هر شهروندی را که کمکی در جهت رفاه مردم ومحله بردارد می فشاریم وحمایت می نماییم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری محله من | پایگاه خبری اطلاع رسانی محله من اخبار فرهنگی هنری اجتماعی ورزشی اقتصادی محیط زیست