قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
ورزشی » پشت پرده عدم برگزاری جلسات هیات رئیسه فدراسیون

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز گذشته در شرایطی که احمدرضا براتی، مهرداد سراجی، طهمورث حیدری، احسان اصولی، خداداد افشاریان و بهرام رضاییان برای حضور در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال در ساختمان این فدراسیون حضور یافته بودند اما در نهایت این جلسه به صورت رسمی برگزار نشد.

پس از این جلسه اصولی، سخنگوی فدراسیون و حیدری دیگر عضو هیات رئیسه اعلام کردند به دلیل غیبت برخی اعضا مثل میرشاد ماجدی که برای حضور در نشست مدیران فنی فدراسیون های عضو AFC به کویت سفر کرده و البته شهره موسوی که در بازداشت به سر می‌برد جلسه رسمی برگزار نشده اما با توجه به اینکه سرپرست فدراسیون امشب به ایران بازمی‌گردد، احتمال دارد این جلسه پنجشنبه برگزار شود.

با این وجود امروز هم خبری از برگزاری جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال نبود.

این در شرایطی است که پیش از این، جلسات با حضور شهره موسوی نایب رئیس بازداشتی فدراسیون، به صورت آنلاین برگزار شده بود و به نظر می رسید که می شد برخی اعضای غایب هم به صورت آنلاین در این جلسه شرکت کنند.

در این میان فارغ از بحث سفر ماجدی، به نظر می رسد برخی اعضا نمی خواهند جلسه جدیدی در هیات رئیسه تا پیش از برگزاری مجمع ۱۰ خردادماه برگزار شود.

طبق برخی شنیده ها احتمال دارد، در جلسه هیات رئیسه، بحث تعویق در جلسه مجمع ۱۰ خرداد مطرح شود و در این باره تصمیم گیری صورت گیرد و به همین دلیل برخی اعضا که پیش بینی می کنند ممکن است در جلسه مجمع عزل گردند، بخواهند تاریخ مجمع را تغییر دهند.

با این حال برخی دیگر مصمم هستند تا مجمع در تاریخ مقرر برگزار گردد تا شرایط فدراسیون فوتبال از این وضعیت و ابهام خارج شود.

با تمام این شرایط باید دید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تا قبل از مجمع ۱۰ خردادماه جلسه دیگری خواهد داشت یا اینکه بدون برگزاری جلسه، هیات رئیسه راهی مجمع خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری محله من | پایگاه خبری اطلاع رسانی محله من اخبار فرهنگی هنری اجتماعی ورزشی اقتصادی محیط زیست