قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
شورای شهر » حناچی تذکر گرفت/شهرداری حامی مدیریت افراد بی انگیزه است

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس،‌ حجت نظری عضو شورای شهر تهران در یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای شهر در ارتباط با انتصاب جوانان اظهار داشت: امروز ۷ خرداد ماه سالروز آغاز اولین دور مجلس شورای اسلامی به شمار می‌رود که ضمن تبریک این روز آرزو دارم نمایندگان بر اساس اراده قانون اساسی و برای تقویت نهاد مدنی شورا تلاش کنند تا اختیارات شورای شهر تشریفاتی نباشد و وظایف خود را با تقویت این نهاد بتوانیم بهتر انجام دهیم.

وی گفت: طرح الزام شهرداری نسبت به انتصاب جوانان و نقش آنان در مدیریت شهری مدفون مانده و ۲۵ آذر ۹۷ در جلسه علنی شورا این موضوع تصویب شد که ۲۹ همان ماه ابلاغ و شهرداری موظف شد طی یک ماه لایحه را به شورا تقدیم کند.

عضو شورای شهر تهران گفت: اکنون این مسئله رخ نداده و به شهرداری یادآور می‌کنیم که شهرداری باید مطیع مصوبات شورا باشد البته علیرغم پیگیری‌ها پاسخی نداشتیم.

نظری گفت:‌رئیس شورای شهر ۴ اسفند و ۲۶ اسفند سال گذشته همچنین ۳۱ فروردین و ۲۲ اردیبهشت امسال مکاتباتی با شهرداری داشته ولی منجر به نتیجه خاصی نشده است.

وی گفت: طی تذکری امروز به شهرداری اعلام می‌کنیم رسیدگی به طرح مذکور را در اولویت قرار دهد چرا که تعلل در اجرای قانون این شائبه را ایجاب می‌کند که شهرداری مخالف جوانگرایی و حامی مدیریت افراد بی‌انگیزه است.

عضو شورای شهر تهران  گفت: شهرداری متاسفانه گاهی در ارائه لوایح مصوبات سلیقه‌ای عمل می‌کند و به مصوبات شورا توجهی ندارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری محله من | پایگاه خبری اطلاع رسانی محله من اخبار فرهنگی هنری اجتماعی ورزشی اقتصادی محیط زیست