قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
محله ها » بازارچه قدیمی میدان امام حسین (ع) زیباسازی می شود.

پایگاه خبری محله من: بازارچه قدیمی میدان امام حسین (ع) به همت وتلاش وپیگیریه های انجمن اسلامی بازارچه بازسازی وزیباسازی می شود.

ابوالقاسم محسنی هماگرانی مسئول انجمن اسلامی بازارچه شهرستانی ونماینده کسبه آن در جامه انجمن های بازارتهران بیان داشتند که جلسات متعددی با مدیریت شهری وقت متشکل از سازمان زیباسازی شهرداری تهران ، شهردارمنطقه۱۳، ودفتر نوسازی بافت فرسوده در زمان تصدی جناب دکترقالیباف بر ریاست شهرداری تهران برگزارگردید که درنهایت با دستور شهردارمحترم اعتبار لازم جهت این مهم به آن اختصاص یافت وحال پس از پیگیریها وجلسات مکرر با شهرداری بعد از چند سال موفق شدیم دستور اجراشدن پروژه را اخذ نماییم. ایشان درخصوص نیاز انجمن به دفتری جهت پایگاهی برای حضور شهروندان وکسبه جهت کمک به حل مشکلات مرتبط با بازارچه اظهار داشتند که علارقم پیگیری وتماس های مکرر با شهرداری ۱۳وشهردارناحیه۱ منطقه هیچگونه همکاری با انجمن اسلامی بازارچه نشد که این با شعار واهداف شهرداری تهران درخصوص جلب مشارکت های مردمی و واگذاری وحل مشکلات مردم توسط خود آنها تناقض دارد.

ایشان درپایان ابراز امیدواری کرد که شهرداری منطقه۱۳ با این انجمن که به عنوان بازوان مدیریت شهری منطقه۱۳ می باشد همکاری لازم را داشته باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری محله من | پایگاه خبری اطلاع رسانی محله من اخبار فرهنگی هنری اجتماعی ورزشی اقتصادی محیط زیست